Vsmart Extensions
Siew Koniczyny Perskiej - czerwiec 2021

Siew konczyny

Koniczyna Perska - siew czerwiec 2021.

Samosiewy jęczmienia ozimego - siew wrzesień 2020.

Lucerna - siew 2017 jako wsiewka w jęczmień jary. Lucerna przetrwała pomimo dwukrotnej uprawy i oprysku herbicydem totalnym.

POWIADOMIENIE O ZMIANIE ADRESU POCZTY ELEKTRONICZNEJ
PDF

Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Brody uprzejmie informuje, iż od 01.02.2021 r. posiada nowy adres e-mali: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Prosimy o zmianę naszego adresu e-mail w państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

PS. Dotychczasowa poczta będzie dostępna jeszcze przez pewien czas.

Zaproszenie do składania ofert na zakup bydła
PDF

Dyrektor Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego w Brodach zaprasza do składania ofert pisemnych na zakup bydła - odsadki mięsne mieszańce męskie.

Więcej informacji znajduje się w załączniku do pobrania:

» Pobierz (*.PDF)

PDF
Przy pięknej, letniej pogodzie…

W dniach 8-9 czerwca 2019 roku odbyła się II Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, XXV Wystawa Zwierząt – Sielinko 2019.
Jak co roku Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Brody, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu brało udział w tej wystawie. W tym roku RGD Brody zaprezentowało 2 jałówki rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej oraz owce rasy wielkopolskiej i romanowskiej.

DSCN0345DSCN0346DSCN0370

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – Poznań 2019
PDF

W dniach 17-19 maja 2019 roku, w Poznaniu, odbyła się Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – Poznań 2019, na której prezentowano najlepsze zwierzęta z całej Polski bydło, owce, konie, drób, zwierzęta futerkowe. Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Brody, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu również brało udział w tej wystawie. Zostały zaprezentowane owce rasy wielkopolskiej oraz romanowskiej. W konkurencji owiec nizinnych najlepszą ocenę uzyskał prezentowany przez RGD Brody tryk rasy wielkopolskiej, nr kat. 52, który został ogłoszony chempionem wystawy. Pozostałe owce, pochodzące z hodowli RGD Brody, otrzymały złote medale.

DSCN0333DSCN0336IMG_1931

Życzenia Wielkanocne
Wielkanoc

Probiotechnologia w RGD Brody

Życzenia świąteczne
PDF

Konferencja i wizyta studyjna w RGD Brody - 07.11.2018 r.
PDF

2018.11.07, Brody, Konferencja i wizyta studyjna w RGD Brody, (1)2018.11.07, Brody, Konferencja i wizyta studyjna w RGD Brody, (2)2018.11.07, Brody, Konferencja i wizyta studyjna w RGD Brody, (3)

W dniu 7 listopada 2018 roku, na terenie Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego Brody odbyła się konferencja pt: Ekonomia i jakość – studium RGD Brody UP Poznań. Konferencja zorganizowana została przez Stowarzyszenie Ekosystem-Dziedzictwo Natury oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Wydarzenie to wykraczało poza ramy typowej konferencji, ponieważ stanowiło połączenie dwóch form szkoleniowych: wykładów oraz wizyty studyjnej.

«PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie»