Kontakt

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Leśny Zakład Doświadczalny

ul. Rogozińska 38

62-095 Murowana Goślina

 

tel. 61 81 22 251
fax 61 81 22 155
e-mail:  lzdmg@up.poznan.pl

 

NIP                                    777 00 04 960
Regon                                 000001844-00059
Numer konta bankowego    PKO BP O/POZNAŃ 48 1020 4027 0000 1602 0033 8772

 

Dyrektor

przyjmuje interesantów i pracowników

w sprawie skarg i wniosków

w każdy poniedziałek od 0900 - 1000

po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym

 

 

TELEFONY KONTAKTOWE

Dyrektor

Wiesław Krzewina

wieslaw.krzewina@lzdmg.com.pl

61 81 22 251

Sekretariat

Iwona Błachowiak

iwona.blachowiak@lzdmg.com.pl

61 81 22 251 w. 301

Nadleśniczy

Piotr Koprowski

piotr.koprowski@lzdmg.com.pl

61 81 22 251 w. 310

Główna Księgowa

Iwona Synowiec

iwona.synowiec@lzdmg.com.pl

61 81 22 251 w. 304

Kierownik Administracyjny

Henryk Ruta

henryk.ruta@lzdmg.com.pl  

661 35 60 11

Kierownik OHZ

Stanisław Pływaczyk

stanislaw.plywaczyk@lzdmg.com.pl

661 35 60 04

Specjalista d/s gospodarki leśnej

Marek Knobel

marek.knobel@lzdmg.com.pl

661 35 60 12

Specjalista d/s gospodarki leśnej

Marcin Kotlenga

marcin.kotlenga@lzdmg.com.pl

661 35 60 10

Specjalista ds. stanu posiadania, projektów, dotacji i edukacji

Agata Rutkowska

agata.rutkowska@lzdmg.com.pl

61 81 22 251 w.307

Leśnictwo Kamińsko

Pławno 4, 62-095 Murowana Goślina

Leśniczy

Marek Dziel

marek.dziel@lzdmg.com.pl

661 35 60 07

Podleśniczy

Konrad Różycki

konrad.rozycki@lzdmg.com.pl

661 35 60 13

Leśnictwo Potasze

Potasze ul.Sosnowa2, 62-005 Owińska, tel. 61 81 26 974

Leśniczy

Tadeusz Skitek

tadeusz.skitek@lzdmg.com.pl

661 35 60 08

Podleśniczy

Jędrzej Dziel

jedrzej.dziel@lzdmg.com.pl

661 35 60 05

Leśnictwo Stęszewko

Zielonka 6, 62-095 Murowana Goślina

Leśniczy

Paweł Kukulski

pawel.kukulski@lzdmg.com.pl

661 35 60 14

Podleśniczy

Maciej Piotrowski

maciej.piotrowski@lzdmg.com.pl

661 35 60 09

Arboretum Leśne

Zielonka 6, 62-095 Murowana Goślina

Specjalista d/s Arboretum i szkółki

Paulina Jankowska

paulina.jankowska@lzdmg.com.pl

664 703 274