Pracownicy badawczo-dydaktyczni - Katedra Mleczarstwa i Inżynierii Procesowej

Pracownicy badawczo-dydaktyczni

    

  • Prof. UPP dr hab. Dorota Cais-Sokolińska

    Profesor Uczelni

    Prof. UPP dr hab. Dorota Cais-Sokolińska 

    Pokój 309

    tel. 61 848 73 17

    e-mail: cais@up.poznan.pl

     

      

    czytaj więcej

  • Prof. UPP dr hab. Marzena Gawrysiak-Witulska

    Profesor Uczelni

    Prof. UPP dr hab. Marzena Gawrysiak-Witulska

    Pokój 40

    tel. 61 848 73 09

    e-mail: marzena.gawrysiak-witulska@up.poznan.pl

     

      

    czytaj więcej

  • Dr hab. inż. Jolanta Wawrzyniak

    Adiunkt

    Dr hab. inż. Jolanta Wawrzyniak

    Pokój 10

    tel. 61 848 75 30

    e-mail: jolanta.wawrzyniak@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Dr inż. Jolanta Gawałek

    Adiunkt

    Dr inż. Jolanta Gawałek

    Pokój 43

    tel. 61 848 75 29

    e-mail: jolanta.gawalek@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Dr inż. Krzysztof Przybył

    Adiunkt

    Dr inż. Krzysztof Przybył

    Pokój 44

    tel. 61 848 79 32

    e-mail: krzysztof.przybyl@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Dr inż. Joanna Teichert

    Adiunkt

    Dr inż. Joanna Teichert

     

    Pokój 140

    tel. 61 848 73 18

    e-mail: joanna.teichert@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Dr inż. Paulina Bielska

    Adiunkt

    Dr inż. Paulina Bielska

    Pokój 311

    tel. 61 848 77 53

    e-mail: paulina.bielska@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

     
  • Dr inż. Sylwia Chudy

    Asystent

    Dr inż. Sylwia Chudy

    Pokój 140

    tel. 61 848 73 18

    e-mail: sylwia.chudy@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Dr inż. Łukasz Kaczyński

    Asystent

    Dr inż. Łukasz Kaczyński

    Pokój 311

    tel. 61 848 77 53

    e-mail: lukasz.kaczynski@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej

  • Mgr inż. Jakub Biegalski

    Asystent

    Mgr inż. Jakub Biegalski

    Pokój 311

    tel. 61 848 77 53

    e-mail: jakub.biegalski@up.poznan.pl

     

    czytaj więcej


Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszelkie prawa zastrzeżone | Administrator strony: Paulina Bielska | Script logo
Przeczytaj Politykę Cookies w UP w Poznaniu