Kierownik Katedry


prof. UPP, dr hab. Wojciech Białas
wojciech.bialas@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6002
     

Zastępca Kierownika Katedry

Roman Marecik
prof. UPP, dr hab. Roman Marecik
roman.marecik@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6026
     

Emerytowani nauczyciele z tytułem naukowym


prof. dr hab. Włodzimierz Grajek
wlodzimierz.grajek@up.poznan.pl

prof. dr hab. Krystyna Trojanowska
Tomasz Jankowski
prof. dr hab. Tomasz Jankowski
brzoskfinia@gmail.com

prof. dr hab. Grażyna Lewandowicz
grazyna.lewandowicz@up.poznan.pl

Profesorowie zwyczajni


prof. dr hab. Katarzyna Czaczyk
katarzyna.czaczyk@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6006
prof. UPP, dr hab. Paweł Cyplik
prof. dr hab. Paweł Cyplik
pawel.cyplik@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6005

prof. dr hab. Daria Szymanowska
daria.szymanowska@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6028
 

Profesorowie Uczelni

Anna Olejnik
prof. UPP, dr hab. Anna Olejnik
anna.olejnik@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6008

prof. UPP, dr hab. Anna Sip
anna.sip@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6004
Ewelina Celińska
prof. UPP, dr hab. Ewelina Celińska
ewelina.celinska@up.poznan.pl 
 
Kamila Myszka
prof. UPP, dr hab. inż. Kamila Myszka
kamila.myszka@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6025
prof. UPP, dr hab. Marcin Schmidt
prof. UPP, dr hab. Marcin Schmidt
marcin.schmidt@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6024

prof. UPP, dr hab. inż. Wojciech Juzwa
wojciech.juzwa@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6007
 

Adiunkci


dr hab. Agnieszka Olejnik-Schmidt
agnieszka.olejnik-schmidt@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6024
Katarzyna Kowalska
dr hab. Katarzyna Kowalska
katarzyna.kowalska@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6008
Radosław Dembczyński
dr hab. Radosław Dembczyński
radoslaw.dembczynski@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6026

dr inż. Piotr Kubiak
piotr.kubiak@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6028
Agnieszka Drożdżyńska
dr inż. Agnieszka Drożdżyńska
agnieszka.drozdzynska@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6023
Monika Borkowska
dr Monika Borkowska
monika.borkowska@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6025
   

Asystenci


mgr inż. Bernadeta Pietrzak
bernadeta.pietrzak@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6023
Pokój: 103

mgr inż. Agata Gołąbek
agata.golabek@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6022
Pokój: 102

 

 

Starsi specjaliści

Anna Dobrowolska
mgr inż. Anna Dobrowolska
anna.dobrowolska@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6011

mgr inż. Dorota Pranke
dorota.pranke@up.poznan.pl
Tel. 61 846 7356
Agnieszka Wita
mgr inż. Agnieszka Wita
agnieszka.wita@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6022

mgr inż. Katarzyna Zarobkiewicz
katarzyna.zarobkiewicz@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6011
Michał Słodziński
mgr inż. Michał Słodziński
michal.slodzinski@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6012
Paulina Korpys
dr inż. Paulina Korpys-Woźniak
paulina.korpys@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6017
Pokój: 116
   

Specjaliści


mgr inż. Martyna Przybylak
martyna.przybylak@up.poznan.pl
Tel. 61 846 6016
     

Starszy specjalista administracyjny

Joanna Wojciechowska
mgr inż. Joanna Wojciechowska
joanna.wojciechowska@up.poznan.pl
Tel. 61 848 7354