PKD - Jesień w programie PKD

Kończymy sezon wakacyjny i wracamy do Państwa z kolejnymi szkoleniami. Dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału w oferowanym przez nas wsparciu. Zapraszamy do zapoznania się z działaniami, które dla Państwa przygotowałyśmy w najbliższym czasie:

 

 
 
  • Rozpoczynamy szkolenia, na które rekrutacja się już odbyła (m.in. Prognozowanie, Szkoła Tutorów, Excel, Blended Learning czy Wystąpienia Publiczne). Wszystkie zrekrutowane osoby zapraszamy do śledzenia swoich skrzynek e-mail. Będziemy na bieżąco wysyłać do Państwa wiadomości organizacyjne.
 
  • Już 20 września 2021 r. o godzinie 08:00 ogłaszamy rekrutację na kolejne szkolenia. Wśród propozycji znajdziecie Państwo m.in.:
- Wystąpienia Publiczne
- Statystyka dla niestatystyków
- Tworzenie i komponowanie infografik i slajdów
- Regresja logistyczna w badaniach
 
  • Przypominamy, że w dalszym ciągu możecie Państwo realizować krajowe i zagraniczne staże. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji. Zapraszamy również serdecznie do kontaktu z nami bezpośrednio. Staże mogą być realizowane do końca września 2022 r.
 
  • Przekazałyśmy Państwa propozycje udziału w konferencjach do Instytucji przyznającej nam dofinansowanie czyli NCBR. Czekamy na wiadomosć zwrotną. Jeżeli będzie ona pozytywna niezwłocznie Państwa o tym powiadomimy.
 
  • W połowie października zaprosimy Państwa do wyrażenia swojej opinii o udziale w programie PKD oraz podzieleniem się swoimi spostrzeżeniami. Jeżeli macie Państwo pomysły dot. tematyki szkoleń, o które warto poszerzyć naszą ofertę będziemy bardzo wdzięczne za ich podanie w październikowej ankiecie.
 
  • Wraz z rozpoczęciem zajęć dydaktycznych wzowimy indywidualne spotkania z career coachem. Osoby biorące udział w Ścieżce I otrzymają link do kalendarza spotkań superwizyjnych z p. Anną Nowak lub p. Mirosławą Leopold. Pozostali z Państwa, biorący udział w Ścieżce II, z doradczyniami spotkają się w nowym roku podczas Końcowego Bilansu Kompetencji.
 
Jak zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu.
 
Dział Projektów
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 38/42  /budynek WLD, III p., pokój 331.2/
60-637 Poznań