PKA - Wiosna przywita nas szeroką gamą szkoleń

Już za kilka dni ruszają zapisy. Serdecznie zapraszamy!

W PKA kwiecień przywita nas V i VI edycją szkolenia Obsługa klienta oraz radzenie sobie z trudnymi sytuacjami. Pojawią się też 2 nowości: Nowelizacja ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym (2 częściowe szkolenie o łącznej długości 32h) oraz Administracyjna obsługa doktorantów (16 godzinny kurs). Zapisy ruszają w następujących terminach:

  • 29.03.2021Nowelizacja ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, Administracyjna obsługa doktorantów, a także Obsługa klienta oraz radzenie sobie z trudnymi sytuacjami (edycja V)
  • 08.04.2021 – Obsługa klienta oraz radzenie sobie z trudnymi sytuacjami (edycja VI)

W maju odbędą się szkolenia: Obsługa klienta oraz radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, II edycja dla kierowników (zapisy od 26.04.2021), Procedura nadawania stopnia naukowego doktora, doktora habilitowanego i tytułu naukowego, zmiany w przepisach (zapisy od 20.04.2021), VII edycja szkolenia Obsługa klienta oraz radzenie sobie z trudnymi sytuacjami dla pracowników znajdujących się na jednakowym poziomie w organizacji (zapisy od 20.04.2021), a także Przewody doktorskie w świetle nowych regulacji (zapisy od 29.04.2021).

Szkolenia, tak jak dotychczas, będą realizowane w trybie zdalnym na platformach Teams lub Google Meet. Do udziału w nich nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza z obsługi programów informatycznych.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie Państwo TUTAJ. Formularze zgłoszeniowe zostaną aktywowane tuż przed rozpoczęciem rekrutacji.

WAŻNE: Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz zakładki „Harmonogram szkoleń”, w której będą umieszczane informacje o kolejnych szkoleniach, a także terminarz zapisów.