Najnowsze Wiadomości i Ogłoszenia

PKD – kursy językowe start!

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy pierwsze spotkania w ramach lektoratów z języków obcych. Kursy językowe będą realizowane do czerwca 2022 roku.

PKA - publikujemy listę osób przyjętych do programu bezpłatnych szkoleń!

Kilka dni temu zamknęliśmy rekrutację do Programu PKA – Programu rozwoju kadry administracyjnej i zarządczej. Dziś ogłaszamy listę osób przyjętych. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W swoich skrzynkach mailowych znajdziecie Państwo informację dotyczącą opublikowania listy osób przyjętych do Programu.

PKA - Przedłużamy rekrutację do programu bezpłatnych szkoleń!

Z uwagi na duże zainteresowanie programem bezpłatnych szkoleń, zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 września 2020. To już ostatnia szansa na zapisy!

PKD - przedłużamy rekrutację na lektoraty

Wydłużamy okres przyjmowania zgłoszeń na lektoraty z języków obcych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do połowy września.

PKD – wrześniowe szkolenia

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne szkolenia! Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczniemy spotkania w ramach Programu PKD. Rekrutacja na wrześniowe edycje szkoleń odbyła się w lipcu. Limit miejsc został osiągnięty w ciągu jednego dnia!