Webinar „Funding & Tender Opportunities Portal”

Szkolenie dla: 
Termin szkolenia: 
17.12.2020

Zachęcamy do udziału w webinarium „Poznaj z nami krok po kroku Funding & Tender Opportunities Portal!”, organizowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE. 

Wydarzenie odbędzie się 17.12.2020 (czwartek) o godz. 12:00.

DLA KOGO: webinarium jest skierowane do osób zainteresowanych udziałem w projektach w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz Horyzont Europa.

TEMAT: podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze funkcje portalu Funding & Tender Opportunities. Eksperci przekażą również uczestnikom wskazówki na temat zakładania konta na wymienionym portalu oraz składania wniosku w systemie.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy oraz program wydarzenia są dostępne na stronie internetowej PPNT (TUTAJ). Rejestracja trwa do 16.12.2020.

Portal Funding & Tender Opportunities obsługuje wnioskowanie i realizację projektów w ramach programów Komisji Europejskiej. Jest miejscem komunikacji między beneficjentami programów UE a KE oraz agencjami wykonawczymi. Znajdują się tam m.in. informacje na temat składania wniosków, udzielania dotacji czy raportowania projektów.

Funding & Tender Opportunities Portal