Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility EDYCJA 9 | Centrum Kształcenia Ustawicznego

EDYCJA 9

 

Zapraszamy na wykłady i warsztaty 9 edycji Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w formie stacjonarnej - w murach Uniwersytetu!

Z uwagi na sytuację pandemiczną wymagane będą zapisy na zajęcia, na każde osobno.

 

3. "Ciągnij wodę na swój młyn! Światowe konflikty o wodę " - wykład  11.01.2022r. - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Plakat zapraszający na wykład pt. "Ciągnij wodę na swój młyn! Czyli światowe konflikty o wodę" Grafika przedstawia niebieskie głębiny morskie.

2. "Gospodarka odpadami komunalnymi" - wykład  17.11.2021r. - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Plakat zapraszający na wykład pt. "Gospodarka odpadami komunalnymi". Zdjęcie przedstawia 3 kubły na śmieci postawione na chodniku i trawie.

1. "Mięso w diecie człowieka" - wykład 27.10.2021r. - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Plakat zapraszający na wykład "mięso w diecie człowieka". Zdjęcie przedstawia upieczonego kurczaka na talerzu oraz nóż na drewnianym stole

Seniorzy siedzą w ławkach na sali wykładowej, a pani profesor zwrócona do nich przodem prezentuje zagadnienia dotyczące mięsa w diecie człowieka.Seniorzy siedzą w ławkach wykładowych i słuchają wykładu pt. "Mięso w diecie człowieka".Wykładowca na sali wykładowej przestawia zagadnienia związane z tematem pt. "Ciągnij wodę na swój młyn! Światowe konflikty o wodę". na ekranie wyświetlana jest prezentacja multimedialna.Zdjęcie przedstawia trzy seniorki oraz wykładowczynię, która objaśnia im w laboratorium zasady działania urządzeń wykorzystywanych w badaniach dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi.Wykładowczyni wygłasza na sali wykładowej wykład pt. "Gospodarka odpadami komunalnymi". Seniorzy siedzą w ławkach wykładowych słuchając prezentacji multimedialnej wyświetlanej na ekranie.

fb-CKU.png  fb-UMP.png  fb-PUTW.png