Kanał YT WISGP

Światowy Dzień Wody – 22.03.2017

10-03-2017

22 marca (środa) po raz trzeci na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej odbędzie się sesja naukowo-techniczna organizowana w ramach Światowego Dnia Wody.

Światowy Dzień Wody organizowany na Naszym Wydziale jest przede wszystkim platformą wymiany wiedzy i doświadczeń między nauką i praktyką.

Wydarzenie to jest okazją do zaprezentowania przez Firmy swojej działalności, omówienia problemów z jakimi do czynienia mają projektanci i wykonawcy, co znacząco przybliża naukowcom i studentom realia współczesnego rynku pracy związanego z gospodarką wodno-ściekową. To co bardzo istotne dla studentów i przyszłych absolwentów, a co jest jednym z celów organizacji Światowego Dnia Wody, to także przedstawienie ofert współpracy, w tym możliwości odbywania praktyk i staży, jak również możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z pracodawcami.

W ramach SDW odbędzie się po raz pierwszy Wydziałowy Czwórbój Wiedzy i Umiejętności Instalacyjnych dla studentów naszego Wydziału.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam Państwa do aktywnego uczestnictwa.

Joanna Wicher-Dysarz

Do pobrania: