23-06-2020

Szanowni Państwo,

powołane Zarządzeniem Rektora nr 14/2020 z dnia 3 lutego 2020 roku Centrum Wsparcia i Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (CWR) rozpoczęło swoją działalność w kwietniu br.

Ważnym celem CWR jest wspieranie studentów i pracowników w trudnym czasie pandemii.

W CWR z pomocy psychologów mogą skorzystać osoby, które doświadczają różnego rodzaju kryzysów, obniżenia nastroju lub potrzebują rozmowy z psychologiem o ważnych dla nich sprawach, z którymi mierzą się z powodu ograniczeń w kontaktach społecznych.

Aby lepiej dostosować formy i zakres pomocy, CWR opracowało ankietę, którą kierujemy do całej wspólnoty akademickiej. Celem ankiety jest diagnoza aktualnych potrzeb w zakresie wsparcia psychologicznego. Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy.

Link do ankiety:

Z poważaniem,