Kanał YT WISGP

Absolutorium kierunków inżynierskich WIŚGP – 4.02.2017

07-02-2017

W dniu 4 lutego br. w pięknej sali Biocentrum 140 absolwentów  kierunków: Inżynieria środowiska, Inżynieria i gospodarka wodna oraz Gospodarka przestrzenna Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej,  świętowało wraz z rodzinami i przyjaciółmi swą uroczystość absolutoryjną. Uroczystość uświetnili swą obecnością: Pan Prorektor ds. Studiów – prof. dr hab. Cezary Mądrzak oraz władze dziekańskie Wydziału: dr hab. inż. Jerzy Bykowski, prof. nadzw. – Dziekan oraz Panie Prodziekan: dr hab. inż. Klaudia Borowiak, dr inż. Anna Szymczak-Graczyk oraz dr inż. Katarzyna Wiatrowska.

Stowarzyszenie Absolwentów UP w Poznaniu reprezentował Prezes Stowarzyszenia, mgr inż. Piotr Grygier, który w kilku słowach zachęcił zgromadzonych studentów – absolwentów do zasilania szeregów Stowarzyszenia.

Uroczystość poprowadził student Mikołaj Sobieraj.

Listy gratulacyjne za wyniki w nauce i / lub aktywną działalność na rzecz Wydziału i Uczelni przyznano następującym studentom:

z kierunku Inżynieria środowiska:

1. Biernacka Lucyna
  2. Horała Angelika
  3. Jankowska Monika
  4. Kokotowska Katarzyna
  5. Kubacka Dorota
  6. Lesińska Magdalena
  7. Olszewska Olga Agata
  8. Silska Kinga Natalia
  9. Zamkowska Aleksandra

z kierunku Inżynieria i gospodarka wodna:

1. Hruświcki Tomasz
  2. Krysztofiak Bartosz Piotr
  3. Pietraszak Klaudia Katarzyna
  4. Simińska Aleksandra
  5. Zaborowski Stanisław
  6. Laura Żądło

z kierunku Gospodarka Przestrzenna:

1. Bilska Kamila
  2. Buczyńska Karolina Paula
  3. Gedowski Paweł
  4. Goździk Izabela Maria
  5. Hoffmann Paulina Katarzyna
  6. Ignasiak Małgorzata Izabela
  7. Janas Ewelina
  8. Kita Adrianna Agnieszka
  9. Królikowska Klaudia
  10. Lisowska Karolina
  11. Maciejewska Joanna Maja
  12. Matysiak Paweł Jarosław
  13. Noskowiak Alicja Izabella
  14. Sikora Weronika Ilona
  15. Sikorska Justyna
  16. Sudomir Marcin
  17. Wiza Weronika

We wzruszającej i podniosłej atmosferze składano życzenia, podziękowania i kwiaty, a po przyrzeczeniu złożonym przez studentów zabrzmiało Gaudeamus.

Uroczystość okraszona została koncertem dwóch wirtuozów: Dumitru Harei i Andreja Mylnyka, którzy zaprezentowali piękne dźwięki oryginalnych instrumentów: fletni Pana, okaryny i akordeonu.

Nie obyło się bez podrzucania biretów w blasku fleszy….

Link do galerii

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide