Godziny otwarcia: Pn-Pt 08:00 - 21:00 Sob-Ndz 10:00 - 18:00 kontakt: tel. 61 84 666 84, 505-030-379

menu
Zdjęcie

Zadbamy o Twojego pupila jak nikt inny

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej to miejsce, gdzie każde zwierze odnajdzie najlepszą opiekę medyczną. Przyświeca nam ogromna dbałość o dobro i zdrowie zwierząt, dlatego w murach naszego Centrum znajdziesz profesjonalną kadrę specjalistów, do której dyspozycji oddany został najwyższej jakości sprzęt medyczny i diagnostyczny. Zapraszamy!

Poznaj lekarzy

Nasz zespół

Lekarze weterynarii

Maciej Gogulski

Maciej Gogulski

Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Lekarz weterynarii. Specjalista Chorób Psów i Kotów oraz Specjalista Radiolog

Małgorzata Jankowiak

Małgorzata Jankowiak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W naszej Przychodni poza podstawową diagnostyką i leczeniem zwierząt towarzyszących, w codziennej praktyce specjalizuje się w chirurgi ogólnej. W trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej.

Michał Gruss

Michał Gruss

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Jego największą pasją jest medycyna skrzydlatych pacjentów. Odbył wiele szkoleń i praktyk z medycyny ptaków (również poza granicami Europy). W wolnych chwilach - muzyk.

Natalia Mróz

Natalia Mróz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów. W UCMW zajmuje się przede wszystkim przypadkami dermatologicznymi i internistycznymi.

Marta Przybysz

Marta Przybysz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Specjalista rozrodu zwierząt. W UCMW przyjmuje także pacjentów kardiologicznych i internistycznych.

Jakub Ruszkowski

Jakub Ruszkowski

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Zawodowo interesuje się medycyną zwierząt egzotycznych a szczególnie medycyną zajęczaków i gryzoni.

Magdalena Szmyt

Magdalena Szmyt

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Pani doktor zajmuje się pacjentami internistycznymi. Jej głównym zainteresowaniem są pacjenci w stanach nagłych. Prywatnie uwielbia sporty ekstremalne.

Anna Pokrzywniak

Anna Pokrzywniak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studia ukończyła w 2013 roku. W UCMW przyjmuje pacjentów internistycznych. Pani Doktor interesuje się też endokrynologią.

Marcin Skotarek

Marcin Skotarek

Lekarz weterynarii

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jego wielką pasją jest kardiologia. W naszym Centrum przyjmuje pacjentów internistycznych oraz prowadzi konsultacje kardiologiczne.

Weronika Gruss

lekarz weterynarii

Maciej Szułczyński

lekarz weterynarii

Zoofizjoterapeuta

Justyna Stelting

Justyna Stelting

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W naszym Centrum zajmuje się rehabilitacją zwierząt, w 2016 roku uzyskała tytuł dyplomowanego rehabilitanta psów pod patronatem Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Technicy weterynarii

Szymon Stelting

Szymon Stelting

Technik Weterynarii

Miłośnik bulterierów. Ponad 10 lat pracy w zawodzie. W Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej zajmuję się głównie obsługą tomografu komputerowego oraz aparatów rentgenowskich.

Małgorzata May

Małgorzata May

Technik weterynarii

Wieloletni staż pracy i ogromne doświadczenie. Na co dzień asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

Mateusz Florczak

Mateusz Florczak

Technik weterynarii

Ukończył technikum weterynaryjne we Wrześni w 2005 roku. Uwielbia sport. Prywatnie trener personalny.

Monika Zarzycka

Paulina Laskowska

Recepcja

Maja Marciniak

Maja Marciniak

Aleksandra Koźma

Aleksandra Koźma

Martyna Kozłowska

Helena Marcolla

Zuzanna Paterska

Paulina Perfikowska

Umów wizytę
Wybierz termin
Godziny otwarcia

Pn - Pt 08:00 - 21:00

Sob - Ndz 10:00 - 18:00