Godziny otwarcia: Pn-Pt 08:00 - 21:00 Sob-Ndz 10:00 - 18:00 kontakt: tel. 61 84 666 84, 505-030-379

menu
Zdjęcie

Zadbamy o Twojego pupila jak nikt inny

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej to miejsce, gdzie każde zwierze odnajdzie najlepszą opiekę medyczną. Przyświeca nam ogromna dbałość o dobro i zdrowie zwierząt, dlatego w murach naszego Centrum znajdziesz profesjonalną kadrę specjalistów, do której dyspozycji oddany został najwyższej jakości sprzęt medyczny i diagnostyczny. Zapraszamy!

Poznaj lekarzy

Nasz zespół

Lekarze weterynarii

Maciej Gogulski

Maciej Gogulski

Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Lekarz weterynarii. Specjalista Chorób Psów i Kotów oraz Specjalista Radiolog

Małgorzata Jankowiak

Małgorzata Jankowiak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W naszej Przychodni poza podstawową diagnostyką i leczeniem zwierząt towarzyszących, w codziennej praktyce specjalizuje się w chirurgi ogólnej. W trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej.

Michał Gruss

Michał Gruss

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Jego największą pasją jest medycyna skrzydlatych pacjentów. Odbył wiele szkoleń i praktyk z medycyny ptaków (również poza granicami Europy). W wolnych chwilach - muzyk.

Natalia Mróz

Natalia Mróz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów. W UCMW zajmuje się przede wszystkim przypadkami dermatologicznymi i internistycznymi.

Marta Przybysz

Marta Przybysz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Specjalista rozrodu zwierząt. W UCMW przyjmuje także pacjentów kardiologicznych i internistycznych.

Jakub Ruszkowski

Jakub Ruszkowski

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Zawodowo interesuje się medycyną zwierząt egzotycznych a szczególnie medycyną zajęczaków i gryzoni.

Magdalena Szmyt

Magdalena Szmyt

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Pani doktor zajmuje się pacjentami internistycznymi. Jej głównym zainteresowaniem są pacjenci w stanach nagłych. Prywatnie uwielbia sporty ekstremalne.

Anna Pokrzywniak

Anna Pokrzywniak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studia ukończyła w 2013 roku. W UCMW przyjmuje pacjentów internistycznych. Pani Doktor interesuje się też endokrynologią.

Marcin Skotarek

Marcin Skotarek

Lekarz weterynarii

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jego wielką pasją jest kardiologia. W naszym Centrum przyjmuje pacjentów internistycznych oraz prowadzi konsultacje kardiologiczne.

Zoofizjoterapeuta

Justyna Stelting

Justyna Stelting

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W naszym Centrum zajmuje się rehabilitacją zwierząt, w 2016 roku uzyskała tytuł dyplomowanego rehabilitanta psów pod patronatem Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Technicy weterynarii

Szymon Stelting

Szymon Stelting

Technik Weterynarii

Miłośnik bulterierów. Ponad 10 lat pracy w zawodzie. W Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej zajmuję się głównie obsługą tomografu komputerowego oraz aparatów rentgenowskich.

Małgorzata May

Małgorzata May

Technik weterynarii

Wieloletni staż pracy i ogromne doświadczenie. Na co dzień asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

Mateusz Florczak

Mateusz Florczak

Technik weterynarii

Ukończył technikum weterynaryjne we Wrześni w 2005 roku. Uwielbia sport. Prywatnie trener personalny.

Recepcja

Maja Marciniak

Maja Marciniak

Aleksandra Koźma

Aleksandra Koźma

Martyna Kozłowska

Umów wizytę
Wybierz termin
Godziny otwarcia

Pn - Pt 10:00 - 20:00

Sob - Ndz 10:00 - 18:00