REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Drodzy Studenci I roku studiów magisterskich!

W związku z kontynuacją programu stażowego dla studentów Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii uprzejmie informujemy o planowanym uruchomieniu nowej rekrutacji na semestr zimowy 2017/2018. Będą mogli się Państwo rejestrować w momencie pozytywnego zaliczenia wszystkich egzaminów w semestrze letnim. Dzień zgłoszenia może być najwcześniej dniem pozytywnego zaliczenia ostatniego egzaminu.

Następnie w przypadku zakwalifikowania się do udziału, będziecie musieli Państwo uzyskać w dziekanacie wpis na listę studentów II semestr u studiów magisterskich. Na Państwa czekają staże krajowe (360 - godzinne) i zagraniczne (240-godzinne).

W programie będą mogli wziąć udział jedynie Studenci/ki II semestru studiów magisterskich kierunku: Biotechnologia, Ekoenergetyka, Informatyka i Agroinżynieria, Ochrona Środowiska oraz Rolnictwo.

Studenci, którym nie uda się pozytywnie zaliczyć sesji letniej, będą mogli skorzystać z rekrutacji uzupełniającej jesienią pod warunkiem dostępności miejsc.

Uruchomienie rekrutacji planowane jest w terminie od 30 czerwca do 14 lipca. Zaglądajcie proszę na bieżąco na nasz profil na FB oraz stronę www projektu.