dla dzieci

Ogród zainicjował akcję której celem jest pomoc dzieciom przewlekle chorym z Zespołu Szkół nr 110 przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera przy ul.  Szpitalnej w Poznaniu. Nasz pomył spodobał się tak bardzo, że weźmie w niej udział cały Wydział Leśny !

Akcja nosi nazwę: "Wydział Leśny UP w Poznaniu - Dzieciom". Dla chorych dzieci zbieramy kredki (grube kredki firmy Bambino - tylko te sprawdzają się w warunkach szpitalnych) i inne materiały plastyczne np. bloki rysunkowe. Chcemy też zaprosić dzieci, te które będą mogły wybrać się na spacer, do naszego Ogrodu.

Mamy nadzieję, że nasze działania wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy !