Ośrodek Naukowo - Dydaktyczny

 

Ośrodek Naukowo – Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zwany potocznie „Bursą w Zielonce”, jest jednostką Leśnego Zakładu Doświadczalnego położoną na terenie gminy Murowana Goślina, w miejscowości Zielonka.
Wieloletni okres jego funkcjonowania związany jest z kompleksową obsługą ćwiczeń terenowych, praktyk studenckich i badań naukowych prowadzonych na terenie lasów doświadczalnych przez pracowników naukowych, nie tylko naszej Uczelni. Ośrodek otwarty jest również na wszelkie propozycje związane z obsługą konferencji naukowych, zjazdów, szkoleń, imprez integracyjnych, warsztatów edukacyjnych czy grup indywidualnych.
Położenie Ośrodka w samym centrum rozległego kompleksu leśnego „Puszcza Zielonka” stwarza możliwość aktywnego wypoczynku i zwiedzania Arboretum Leśnego czy ścieżki dydaktycznej zlokalizowanej wokół malowniczego jeziora „Zielonka”.
Ośrodek dysponuje zapleczem hotelowym na 85 miejsc,  w pokojach 2, 3, 4 - osobowych. Ponadto do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne wyposażone w sprzęt szkoleniowo – multimedialny. Jedna na 60, druga na 50 osób. Ośrodek posiada Wi-Fi i bardzo dobrą łączność komórkową. Przy Ośrodku znajduje się parking na ok. 30 miejsc.Cały teren jest monitorowany.

Ośrodek dysponuje zapleczem gastronomicznym, mogącym kompleksowo obsłużyć 120 gości w formie tradycyjnej, uroczystej kolacji lub terenowej na miejscu z ogniskiem.

Obiekt zlokalizowany jest 30 km od Poznania, 9 km od Murowanej Gośliny – dojazd drogą asfaltową.

Kontakt:

Ośrodek Naukowo - Dydaktyczny

Zielonka 4

62-095 Murowana Goślina

tel. 661 356 011, 661 356 016
fax 61 81 22 155

e-mail  bursa@lzdmg.com.pl

 

 

 

Galeria zdjęć - zobacz sam