Laureaci III edycji Konkursu Oddziału Polskiej Akademii Nauk

cze
14

Laureaci III edycji Konkursu Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu na najlepszą oryginalną pracę twórczą doktoranta opublikowaną w roku 2014

86. Sesja Zgromadzenia Ogólnego Oddziału PAN w Poznaniu

12.06.2015

 

W dniu 12 czerwca br. podczas w 86. Sesji Zgromadzenia Ogólnego Oddziału PAN w Poznaniu wręczono nagrody i wyróżnienia Laureatom III edycji Konkursu Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu na najlepszą oryginalną pracę twórczą doktoranta opublikowaną w roku 2014 w pięciu obszarach naukowych. W obszarze nauk biologicznych i rolniczych nagrodę uzyskał dr Bartosz Grześkowiak za publikację Nanomagnetic activation as a way to control the efficacy of nucleic acid delivery.

 

Dodał: admin czytaj więcej

Jest w konopiach pewna siła .....

maj
08

W dniu 8 maja 2015 r. ukazał się w dodatku Magazyn Głosu Wielkopolskiego szeroki artykuł poświęcony projektowi "Opracowanie technologii pozyskiwania kannabinoidów z konopi o niskiej zawartości THC jako środków wspomagających leczenie pacjentów onkologicznych" akronim ONKOKAN, realizowanego w ramach przedsięwzięcia sektorowego Nr INNOMED/I/11/NCBR/2014. W artykule wypowiadają się prof. Ryszard Słomski - Lider Projektu, odpowiedzialny za całokształt realizowanych prac oraz dr Karolina Wielgus z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, odpowiedzialna za przygotowanie i charakterystykę konopii.

Dodał: admin czytaj więcej

XI edycja Konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską”

kwi
03

XI edycja Konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską”, 8 kwiecień 2015

Dodał: admin czytaj więcej

Strony

Subskrybuj Katedra Biochemii i Biotechnologii RSS

innowacyjna gospodarkalogo UEinfrastruktura i środowisko