Turniej tenisa dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu o Puchar Kierownika Centrum Kultury Fizycznej

Dnia 16 kwietnia, rozpoczął się turniej tenisa dla pracowników naszej Uczelni. Jako pierwsi na kortach wstawili się dr hab. Karol Durczak (Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii) oraz dr Krzysztof Dwiecki (Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu). Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Równocześnie na drugim korcie rozegrany został mecz pomiędzy lek. wet. Michałem Majewskim (Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach) oraz mgr Sławomirem Jurytą (Centrum Kultury Fizycznej). Rywalizacja zakończyła się wynikiem 0:2

W kolejnych meczach 23 kwietnia 2018 roku zmierzą się Tomasz Andrzejewski i Zenon Pilarek – kort nr 3 oraz Sławomir Juryta i Krzysztof Dwiecki – kort nr 4.