SUKCESY NASZYCH STUDENTÓW

Po wznowieniu rozgrywek w ramach Akademickich Mistrzostw Polski nasi studenci z sukcesami wystartowali w szeregu imprez. Na koniec sierpnia złoty medal w klasyfikacji generalnej kobiet wywalczyły kolarki górskie, natomiast panowie uplasowali się na miejscu VII. Do sukcesu UPP przyczynili się wszyscy startujący: Sandra Samolewska, Adrianna Owczarek, Karolina Dopierała, Beata Szczepaniak, Patrycja Loksztejn, Daria Tomaszewska, Maciej Mogiłka, Igor Jędrusik, Wiktor Jędrusik, Kamil Miszewski, Dawid Pluskota.
Wcześniej podopieczne Karoliny Dopierały wywalczyły 8 miejsce w bardzo silnie obsadzonym turnieju koszykówki 3×3.
W dniach 4-6.09.2020 Szczecin gościł najlepszych siatkarzy strefy A półfinału AMP w siatkówce plażowej. Bardzo dobrze zaprezentowały się w tym turnieju nasze dwie pary męskie: Kamil Radzikowski i Marcin Szczechowicz oraz Aleksander Poznański i Damian Marcjan zajmując II i III miejsce promowane awansem do turnieju finałowego który odbędzie się już w najbliższy weekend w Gdyni – link do profilu turnieju.
Podczas turnieju walczyła też para żeńska: Karolina Karolczyk i Nikola Olchowik. Trener – Sławomir Juryta, kierownik ekipy – Julia Samulczyk.
Nasi zawodnicy z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w rywalizacji Akademickich Mistrzostw Polski, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!!