Rusza druga edycja Ligi Tenisa

Termin:                       od 11.10.2018 w czwartki o godz. 11:00

Miejsce:                      korty kryte UP Poznań, ul. Dojazd 7

Regulamin:

1. Udział w lidze tenisa ziemnego przeznaczony jest tylko dla pracowników (kobiety i mężczyźni)  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
  2. System rozgrywek, zostanie określony po ustaleniu liczby zawodników. Mecze zostaną rozegrane oddzielnie w kategorii kobiet i mężczyzn.
  3. Udział w lidze jest całkowicie bezpłatny a sprzęt do gry musi zapewnić sobie zawodnik we własnym zakresie.
  4. Zapisy odbywać się będą drogą mailową na adres oli111@poczta.onet.pl do dnia 07.10.2018 roku.
  5. Losowanie par odbędzie się 08.10.2018 roku, informacja zostanie podana na stronie internetowej CKF http://www1.up.poznan.pl/ckf/ tego samego dnia.
  6. W każdy czwartek odbędą się dwa mecze jednocześnie na dwóch kortach. Dokładne daty, zostaną podane do wiadomości uczestników dnia 08.10.2018 roku.
  7. Minimalna ilość zgłoszonych zawodników to 8 w przypadku kobiet i mężczyzn.
  8. Mecze będą sędziowane przez uczestników zawodów.

Szczegółowe informacje u organizatora (CKF, dr Aleksandra Nowak tel. 506168281)